מי אנחנו?

נעים מאוד, אנחנו חברת NG Digital ואנחנו מומחים במיתוג ושיווק לעסקים.
אנחנו עושים מצד אחד עם בעלי עסקים את הצעד הראשון בעולם הניו-מדיה ויוצרים לעסק את המקום שלו ברשת.
ומצד שני משרתים עסקים קיימים וותיקים וחושפים בפניהן אסטרטגיות שיווק מקוריות שמביאות תוצאות.
יש לנו דרכים יצירתיות למיתוג ושיווק, והחלק הכי טוב – הן עובדות.

ומה אנחנו עושים?

הלקוחות שלנו

חברת NG Digital הוכיחה לנו שהשמיים הם הגבול ואין משימה שלא ניתנת לפיצוח, התוצאות המדהימות שהשגתם בפעילות המדיה הדיגיטלית לקראת הבחירות המוניציאפליות השנה פשוט מטורפות!!!

משה אשכנזי

מנכ"ל טלמסר מקבוצת טלכלל

כבעלים של עסק חדש חשוב לי להביע את הערכתי הרבה לחברת NG Digital על שני נושאים מרכזיים בהם טיפלה עבורי:
1. מיתוג החברה המדהים שבניתם לנו – האתר, דפי הנחיתה, מדריכי התוכן, תעודות ההוקרה והמדבקות למוצרים הכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר כל הכבוד!
2. ההדרכה המדוייקת שהעברתם לי בנושא שיווק בפייסבוק פשוט יוצאת מן הכלל.
קיבלתי כלים מעשיים וסוף סוף אני יודע לשווק בעצמי את החברה בפייסבוק.

רומן סמצנוק

מנכ"ל TBF Technologies

איזה כיף שמגשימים חלומות! חודשים ניסינו להקים חנות מכירות ברשת לבד, ואז פגשנו את חברת NG Digital והשאר היסטוריה… תודה על החנות המהממת שפיתחתם לנו, ממליצות בחום 🙂

ליאת ואלינור

בעלות המותג יוניקורן

אני רוצה להודות לחברת NG Digital על קמפיין הפייסבוק המדהים שעשיתם לי. הרבה שנים אני מפרסם בפייסבוק ומעולם לא ראיתי כזה דבר. המייל שלי פשוט מפוצץ מלידים זה פשוט קסם!

אלי שטרקר

מנכ"ל ובעלים סיאסטה מזרנים

בשמי ובשם ארז שותפי ברצוננו להביע את הערכתנו הכנה בנוגע לשירות המקצועי והאדיב שקיבלנו מ-NG Digital. אני שמח שהכרנו אתכם, על כך שהצלחתם להכיל אותנו ואת דרישותינו, זאת בנעימות ובהבנה ברורה מה דרוש עבורנו. הסטנדרטים הגבוהים שבהם אתם עובדים תייגו את החברה שלנו בין החברות המובילות בתחום.

יוסי פז

מנכ"ל iComplex

תודה רבה לחברת NG Digital על המוצר הגאוני והשימושי שלכם. כרטיס הביקור הסלולרי המדהים שפיתחתם לי מאפשר לי להציג את הרזומה שלי בכל מקום ובכל זמן בקלות ובמהירות תוך יצירת רושם ראשוני של חדשנות ובידול. שאפו ענק!

יעקב דניאל זדה

שחקן

חברת NG Digital יודעת לעשות את העבודה בפייסבוק ולהביא לי לידים איכותיים במחיר מאד נמוך, שיטות העבודה מקוריות ובעלות ערך רב לחיזוק המותג שלי.

ולריה פולק

מנכל"ית ולריה פולק - קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית

הגעתי לפני כמה חודשים עם רעיון שישב לי בראש שנים וחברת NG Digital הובילה אותי צעד אחר צעד בסבלנות ובנחישות משלב האיפיון הראשוני ועד לפיתוח אתר משחקים אינטראקטיבי מדהים בדיוק כמו שרציתי.

אבישי כהן

בעלים Good Things משחקי חברה לכל המשפחה

דילוג לתוכן