5 אפליקציות לשדרוג האינסטגרם שלכם

5 אפליקציות לשדרוג האינסטגרם שלכם

הרי זה כבר ידוע שלנהל דף אינסטגרם מצליח זאת עבודה לכל הדבר, הדורשת השקעה, מחשבה וביצוע מדויק. יש לנו כמה טריקים בשבילכם שיעזרו לכם להקפיץ את עמוד האינסטגרם שלכם, אפליקציות שישדרגו את נראות העמוד שלכם ויתנו מקום ליצירתיות שבכם. מוכנים?

1. Unfold לעיצוב סטורי

הסטורי הוא הפיצ'ר הכי חזק באינסטגרם היום, וצריך לדאוג לו בהתאם. קיימות בשוק אפליקציות רבות לעיצוב הסטורי, אבל אנחנו הכי אוהבים את Unfold – Create Story, המציעה טמפלטים מינימליסטים וסופר מגניבים לסטורי שלכם. מתאים במיוחד לכל מה שקשור ליופי ולייף סטייל.

מתוך אתר האפליקציה הרשמי

2. Grid it עיצוב גריד לעמוד

אפשר לראות היום בהרבה עמודי אינסטגרם מצליחים את מבנה הגריד הכללי – פריסת תמונה בתכנון מוקדם על כמה תמונות. כדי להשתמש בשיטה הזאת ולהחזיק את המשתמשים צריך לבנות אסטרטגיה מדויקת מאוד, והאפליקציה Grid it הופכת את התכנון לפשוט יותר!

כל מה שצריך לעשות זה לבחור תמונה ולהכניס לאפליקציה במיקום שבו תרצו להכניס אותה. האפליקציה תחלק את התמונות בהתאם וגם תתן הוראות העלאה.

3. VSCO עיצוב תמונות

האפליקציה האהובה עליי באופן אישי, גם אחרי בדיקות רבות של אפליקציות אחרות גילית שאין תחליף לה. vsco היא אפליקציה לעיצוב תמונות, שיש לה גם רשת חברתית משלה, עם פילטרים עדינים ומדויקים ואפשרות עריכה ברמה גבוהה מאוד. חלק מהפילטרים עולים כסף, אבל אני חושבת שזאת השקעה ששווה את זה.

מתוך האתר של VSCO

4. PicsArt עריכת תמונות

בתור מעצבת גרפית היה לי חשוב שתהיה לי אפליקציית עריכה "TO GO" בטלפון, לאחר סקירה של הרבה מאוד אפליקציות (כולל את האפליקציה הרשמית של פוטושופ) גיליתי את PicsArt, אינטואיטיבית ופשוטה, שיש בה כלי עריכה מדהימים ברמה גבוהה מאוד למובייל. גם לפיקסארט יש רשת חברתית משלה עם יצירות מכל העולם.
תמונת נושא האפליקציה, מתוך גוגל פליי

5. Boomerang by Insatagram

וכמובן, איך אפשר בלי בומרנג? צילום סרטוני בומרנג המיועדים לעלייה בתור פוסטים. קלאסי ולא צריך מילים נוספות. Boomerang היא חלק מסדרת אפליקציות שהוציאה אינסטגרם להשלמת חווית העיצוב ושיתוף התמונות.

תמונות מתוך עמוד האפליקציה ב-App store

דבר אחרון שחשוב לי להעביר הוא – שאין תחליף לצילום איכותישום אפליקציה לא תוכל לעשות אפקט כמו צילום שהושקע מאחוריו השקעה. ההצעה שלי – קחו קורס צילום מהיר (קיימים גם קורסים אונליין), למדו על קומפוזיציות, טרנדים וטריקים לצילום בסמארטפון – ולכו להקפיץ את עמוד האינסטגרם שלכם!

סרטון עם מנגינה

סרטון עם קריינות מקצועית

דילוג לתוכן