כל מה שרציתם לדעת על Whatsapp Business

כל מה שרציתם לדעת על Whatsapp Business

רוב הסיכויים שאתם, המשפחה והחברים שלכם מכירים ומשתמשים בווצאפ, האפליקצייה שהפכה לחלק בלתי נפרד מהניידים שלנו ולברירת מחדל כשזה מגיע לצ'אטים. ווצאפ הפכה לאחד הכלים הנגישים ביותר כדי לדבר עם מי שאנחנו רוצים, מתי שאנחנו רוצים ובקלות. ועכשיו, עם אפליקצייה חדשה, ווצאפ נותנת לבעלי עסקים את האופציה לנהל את הקשר עם הלקוחות שלהם דרך ווצאפ בקלות וביעילות!

קצת על Whatsapp Business

Whatsapp Business היא אפליקצייה חדשה ונפרדת מהווצאפ שאנחנו רגילים אליו שנוצרה כדי לאפשר לעסקים לדבר עם הלקוחות שלהם בדרך שתהיה יותר יעילה גם לבעל העסק וגם ללקוח! האפליקציה מציעה מגוון אפשרויות חדשות כמו דף פרופיל מיוחד לעסק ותהפוך את ההפרדה בין הווצאפ האישי לווצאפ של העסק לפשוטה יותר, אבל דורשת מספר טלפון נוסף לשימוש.

אז מה Whatsapp Business עושה?

פרופיל לעסק

וואטסאפ ביזנס מאפשר לבעלי עסק לתת לעסק שלהם פרופיל מיוחד בווצאפ שבמקום להציג רק נתונים כמו שם, יציג גם נתונים כמו: שעות פתיחה, אתר, סוג עסק, כתובת ותיאור קצר של העסק. הזדמנות ממש טובה לתת לאנשים את כל מה שהם צריכים לדעת על העסק שלכם עוד לפני שהשיחה התחילה! 

תוויות

עוד אפשרות שימושית של Whatsapp Business היא לארגן את השיחות לפי תוויות. ככה אפשר לדוגמה למיין שיחות עם לקוחות לפי לקוחות חדשים, כאלה שמחכים לתשובה או לקוחות שההזמנה שלהם הושלמה ולסנן את השיחות לפי התוויות שיצרתם.

תשובות מהירות

אם מצאתם את עצמכם פעם מקלידים ללקוחות שלכם את אותן ההודעות שוב..ושוב…ושוב…כנראה שזה בשבילכם. וואטסאפ ביזנס מאפשר למשתמשים בו להכין הודעות מוכנות מראש שאפשר להכניס במהירות כשמקלידים סלאש ( / )  ואחריו מילה קצרה לבחירתכם שמזוהה עם הודעה מסוימת. ככה למשל אפשר להכניס בשיחות הודעות על מבצעים, הודעות ללקוחות חדשים או אפילו דברים כמו הודעות תודה אחריי רכישה שיוסיפו טאץ' אישי לשיחות אתכם!

סטטיסטיקה

עד עכשיו כל הדברים ש-Whatsapp Business הוסיף היו בעיקר אפשרויות שנועדו להפוך את החוויה של הלקוחות שלכם איתכם לטובה יותר וקלה יותר לניהול בשבילכם, אבל יש לנו גם משהו שנועד רק לעיניים של בעל העסק. וואטסאפ ביזנס נותן למשתמשים לראות סטטיסטיקות על השימוש בו כמו כמה הודעות הגיעו ללקוחות ונקראו או כמה הודעות העסק קיבל וקרא. 

מענה אוטומטי

לא תמיד אנחנו יכולים לענות באופן מיידי לכל הודעה חדשה שאנחנו מקבלים, בטח בזמן עבודה ובימים עמוסים או בשעות בהן אנחנו פשוט לא זמינים. Whatsapp Business נותן פיתרון גם לזה עם האפשרות להגדיר מראש מענה אוטומטי שישלח מחוץ לשעות הפעילות של העסק שלכם או לאנשים ששולחים לכם הודעה בפעם הראשונה. זו דרך מצוינת להשאיר רושם ראשוני טוב על לקוחות חדשים ולספק מידע ללקוחות שמנסים ליצור קשר מחוץ לשעות הפעילות כדי לא לאבד אותם!

מוכנים להתחיל?

עכשיו כששמעתם מה אפשר לעשות עם Whatsapp Business, מוכנים לנסות בעצמכם? האפליקציה לא זמינה כרגע למכשירי אייפון, אלא רק לאנדרויד וצריכה מספר טלפון נוסף, שלא חייב להיות מספר טלפון נייד (אפשר להשתמש גם במספר של העסק!) כל עוד הוא יכול לקבל אס אמ אסים או שיחות טלפון. מוכנים להוריד? 

התקנתם, אתם מוכנים, אבל לא בטוחים איך לגשת ללקוחות שלכם?

דילוג לתוכן